Printer Genggam Chiky ZK1697 Tij Label Tanggal Logo Coding Pikeun Pipa
Printer inkjet genggam ieu mangrupikeun solusi anu sampurna pikeun nandakeun objék cembung sapertos pipa. Dilengkepan desain roda anu tiasa disaluyukeun, éta tiasa disaluyukeun kana ukuran pipa anu béda, ngahasilkeun hasil percetakan anu tepat sareng jelas. Encoder internal mastikeun operasi anu langkung lancar nalika nyetak. Dilengkepan tinta anu ramah lingkungan sareng gancang garing anu cocog pikeun substrat porous sareng non-porous, printer ieu ngajamin kinerja penandaan anu sampurna dina rupa-rupa bahan. Solusi percetakan inkjet genggam kami nganteurkeun kode non-kontak anu kualitasna luhur dina rupa-rupa substrat, kalebet plastik, kaca, logam, sareng karton. Tina kode tanggal sareng bets anu jelas dugi ka barcode sareng logo anu awét, sistem percetakan inkjet industri kami nawiskeun kinerja anu stabil, downtime anu dikirangan, sareng traceability pinuh.
Antarbeungeutna anu intuitif ngamungkinkeun operator pikeun nguasaan sistem gancang, ngaminimalkeun waktos latihan sareng ningkatkeun produktivitas.
Fitur
Gampang Dianggo
Setelan gancang nganggo layar rampa 4,3 inci anu intuitif, impor data USB, sareng umumna pikeun nyieun pesen.
Desain Roda anu tiasa disaluyukeun
Saluyukeun lébar roda supados pas sareng objék anu lébarna béda-béda kanggo dicitak.
Awak Logam Awét
Nyegah tumpukan lebu statis. Ngajamin umur panjang sareng panyalindungan dina lingkungan industri.
Umur Batré Anu Panjang
Batré anu tiasa dicas deui, kapasitas batré 2200mAh, 8 jam operasi kontinyu saatos ngecas pinuh.
Pangropéa anu handap
Pangropéa sapopoé ngan ukur ngalibetkeun beberesih nozzle. Tinta 42ml tiasa nyitak 800.000 karakter pikeun tanda ukuran alit.
Tinta Gancang Garing
Tinta ramah lingkungan, gancang garing dina 1-3 detik gumantung kana bahanna. Tahan cai sareng tahan goresan saatos garing.
| Ngaran Produk | Printer Inkjet Genggam |
| Fitur | Teu Aya Aplikasi, Desain Roda Anu Bisa Disaluyukeun, Sistem Anu Stabil |
| MOQ (Modal Usaha) | 1 Sapotong |
| Bahan | Logam |
| Ukuran | 200 * 130 * 98mm (7,87 * 5,12 * 3,86 inci) |
| Ukuran Tampilan | Layar Toél 4,3 Inci |
| Beurat | 0,66 kg |
| Voltaseu | 7.4V |
| Daya Kotor | 2W |
| Kagancangan Nyetak | 70m/mnt |
| Jalur Percetakan | 1 - 6, Bisa disaluyukeun |
| Jangkungna Nyetak | 2~25.4mm, Bisa disaluyukeun |
| Résolusi Percetakan | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Bisa Disaluyukeun |
| Antarmuka Éksternal | USB, Port ngecas, Sensor Fotolistrik |
| Volume tinta | 42ml |
| Warna Tinta | Hideung, Biru, Héjo, Beureum, Konéng, Bodas |
| Jenis Tinta | Tinta Pelarut Garing Gancang |
| Batré | 2200 mAh |
| Basa | Cina Sederhana/Tradisional, Inggris, Jepang, Korea, Spanyol, Portugis, Perancis, Italia, Turki, Arab, Rusia, Vietnam, Jerman, Walanda, Thailand, Hindi, Persia, jsb. |
| Eusi Percetakan | Téks, Angka, Kode QR, Barcode, Gambar, Waktu, Tanggal, Counter, Labél, Digital, Tanggal Produksi, Logo, jsb. |
| Aplikasi | Kai, Karton, Batu, MDF, Baja Enteng, Pipa, Plastik, Aluminium Foil, Kabel, Kain, jsb |
| Lingkungan gawé | Suhu: 0 - 45 derajat; Kalembaban: 40% - 60% |
























