Printer Inkjet Chiky ZK1691 Kode Tanggal Label Genggam
Printer Handy ieu ngagunakeun téknologi inkjet pikeun nyetak ku cara ngaluarkeun tetesan tinta leutik kana permukaan anu dipikahoyong. Encoder internal, langkung hampang sareng langkung gampang dibawa. Printer ieu ngagaduhan layar toél sénsitipitas tinggi HD 4,3 inci, henteu peryogi APLIKASI, Jieun eusi percetakan anu dipikahoyong ku cara ngalebetkeun data dina layar toél internal sacara langsung sareng langsung nyetakna. Cocog pikeun nyetak Téks, Tanggal, Gambar, kode QR, Barcode, Barcode Var, Waktos, File Formulir, Tabel, Counter, Logo, Paragraf dina permukaan papan, karton, batu, pipa, kabel, logam, kaca, plastik, jsb. Percetakan presisi tinggi 600DPI sareng nozzle anti-nyumbat, jangkungna percetakan tiasa disaluyukeun ti 2-12,7mm.
Laju percetakan nyaéta 70m/mnt, sareng éta tiasa disambungkeun ka alat jalur produksi online sareng dianggo sareng conveyor pikeun ningkatkeun efisiensi sacara efektif.
Fitur
Teu aya énkripsi
Teu aya énkripsi, tiasa mésér kartrid tinta di mana waé.
28 Basa
28 Basa kanggo ngaganti anjeun! Seueur deui basa anu nuju dikembangkeun. (Basa standar antarmuka printer nyaéta Inggris, Upami anjeun peryogi Basa sanés, mangga ngahubungi kami.)
Kapasitas Batré
Kapasitas batré 2000mAh, tiasa dicabut pikeun dicas, aman sareng mumpuni. Batré ieu tiasa tahan 8 jam saatos dicas.
Pamutahiran anyar
Printer upgrade anyar ieu ngadukung input font sorangan sareng putus baris langsung.
Gancang Garing
Tinta anu Gancang Garing, tiasa dicap dina ampir sadaya permukaan. Tinta ieu tahan cai.
Bewara
Mangga tutup heula panutup pelindungna supados kartrij tinta henteu garing sareng ngahalangan nozzle.
| Ngaran Produk | Printer Inkjet Genggam |
| Fitur | Gampang dioperasikeun, teu aya aplikasi, langsung nyetak, sistem stabil |
| MOQ (Modal Usaha) | 1 Sapotong |
| Bahan | ABS, Lambaran logam |
| Ukuran | 120 * 90 * 210mm (3,6 * 2,7 * 6,3 inci) |
| Ukuran Tampilan | Layar Toél 4,3 Inci |
| Beurat | 0,53 kg |
| Voltaseu | 7.4V |
| Daya Kotor | 2W |
| Kagancangan Nyetak | 70m/mnt |
| Jalur Percetakan | 1 - 6, Bisa disaluyukeun |
| Jangkungna Nyetak | 2~12.7mm, Bisa disaluyukeun |
| Résolusi Percetakan | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Bisa Disaluyukeun |
| Antarmuka Éksternal | USB, Port ngecas, Sensor Fotolistrik |
| Volume tinta | 42ml |
| Warna Tinta | Hideung, Biru, Héjo, Beureum, Konéng, Bodas |
| Jenis Tinta | Tinta Pelarut Garing Gancang |
| Batré | 2000 mAh |
| Basa | Cina Sederhana/Tradisional, Inggris, Jepang, Korea, Spanyol, Portugis, Perancis, Italia, Turki, Arab, Rusia, Vietnam, Jerman, Walanda, Thailand, Hindi, Persia, jsb. |
| Eusi Percetakan | Téks, Angka, Kode QR, Barcode, Gambar, Waktu, Tanggal, Counter, Labél, Digital, Tanggal Produksi, Logo, jsb. |
| Aplikasi | Kai, Karton, Batu, MDF, Baja Enteng, Pipa, Plastik, Aluminium Foil, Kabel, Kain, jsb |
| Lingkungan gawé | Suhu: 0 - 45 derajat; Kalembaban: 40% - 60% |


























