Printer Coding Statis Desktop Chiky ZK1706 Logo Kode Tanggal Nomer Seri 2-12.7mm
Printer inkjet statis parantos ngarevolusi industri panyirian produk kalayan fitur-fitur anu luar biasa. Layar rampa 7 inci, nampilkeun menu anu jelas sareng gampang dijelajah anu ngagampangkeun prosés operasi. Ngarasakeun kabébasan font sabab anjeun tiasa nganggo font mérek atanapi ngarancang anu énggal numutkeun kabutuhan anjeun. Kasadiaan tilu metode percetakan anu béda nawiskeun genah anu saé. Metode Finger Press nyayogikeun kontrol manual anu gancang, Foot Pedal ngamungkinkeun operasi hands-free, sareng Photoelectric Sensor ngamungkinkeun percetakan otomatis dumasar kana deteksi produk. Leuwih ti éta, pelat anu tiasa disaluyukeun nawiskeun adaptasi anu teu aya tandinganna. Diwangun ku cangkang logam, printer nolak gangguan statis, sedengkeun rel geser logam mastikeun stabilitas sareng daya tahan. Ku cara ngalih ka sadaya opat arah, éta tiasa nempatkeun produk sacara sampurna pikeun nyetak, ngamungkinkeun pikeun nanganan rupa-rupa barang kalayan gampang. Kombinasi fitur ieu ngajantenkeun printer inkjet statis janten alat penting pikeun bisnis anu milarian presisi sareng efisiensi dina panyirian produk.
Fitur
Layar cabak
Layar rampa 7 inci, sistem mandiri anu terintegrasi, gampang dianggo.
Pelat anu tiasa diatur
Atur pelat posisi ka luhur, ka handap, ka kénca, sareng ka katuhu.
Tilu metode percetakan
Pencét Ramo, Pedal Suku, Sensor Fotolistrik.
Inpormasi Unggah Disk U
Rupa-rupa eusi percetakan, ngadukung impor data disk u.
Printer pamutahiran anyar ieu ngadukung input font sorangan jeung pegatna garis langsung.
Tinta Garing Gancang
Gancang garing, tiasa ditandaan dina ampir sadaya permukaan. Tinta ieu tahan cai.
| Ngaran Produk | Printer Inkjet Statis Desktop |
| Bahan | Logam |
| Ukuran Tampilan | Layar Toél 7 inci |
| Ukuran | 270 X 235 X 182mm |
| Beurat | 2,89 kg |
| Jangkungna Nyetak | 2~12.7mm, Bisa disaluyukeun |
| Lebar Percetakan | Maksimum 140mm |
| Résolusi Percetakan | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Bisa Disaluyukeun |
| Antarmuka Éksternal | U disk, sénsor fotolistrik, pedal suku |
| Volume Tinta | 42ml |
| Warna Tinta | Hideung, Biru, Héjo, Beureum, Konéng, Bodas |
| Jenis Tinta | Tinta Pelarut Garing Gancang |
| Basa | Basa Cina Sederhana/Tradisional, Inggris, Jepang, Korea, jsb. |
| Eusi Percetakan | Téks, Angka, Kode QR, Barcode, Gambar, Waktu, Tanggal, Counter, Labél, Digital, Tanggal Produksi, Logo, jsb. |
| Aplikasi | Kai, Karton, Batu, Baja Enteng, Pipa, Plastik, Aluminium Foil, Kabel, Kain, jsb |























