Kartrid Tinta Garing Gancang Chiky ZK2588 Tanggal Kadaluwarsa Nyetak Logo
Printer InkjetZK1691
Tinta ieu kualitasna luhur, nozzle-na moal katutup sanajan teu dianggo lila. Salah sahiji fitur anu nonjol nyaéta kasaluyuanana sareng rupa-rupa printer TIJ, printer inkjet genggam, printer inkjet online, mesin sealing sareng sajabana. Ieu mangrupikeun tinta eco solvent anu gancang garing, aplikasi pikeun rupa-rupa kemasan, katuangan, kosmétik, sareng industri sanésna. Kalayan eco solvent, anjeun tiasa ngalih tina percetakan ka finishing dina sababaraha menit. Percetakan garing dina sababaraha detik sareng percetakanna tahan cai. Hulu semprot ngadopsi desain pamisah sareng nyambungkeun printer ngalangkungan port serial kabel jaringan, anu langkung fleksibel tibatan printer terintegrasi sareng nyumponan kabutuhan percetakan konsumén anu béda-béda.
Fitur
Teu aya énkripsi
Teu aya énkripsi, cocog pikeun Printer Mini Inkjet, Printer Inkjet Genggam, Printer Inkjet Online, Mesin Sealing, jsb.
Kandang
Awét
Cangkang ABS anu awét.
Gancang Garing
Gancang garing 3-5 detik, sareng hasil citakna tahan cai.
Bewara
Mangga tutup heula panutup pelindungna supados kartrij tinta henteu garing sareng ngahalangan nozzle.
| Ngaran Produk | Kartrid Tinta |
| Fitur | Cocog, Gancang Garing, Pelarut Éko |
| MOQ (Modal Usaha) | 1 Sapotong |
| Jangkungna Nyetak | 2~12.7mm, Bisa disaluyukeun |
| Ukuran | 90 * 20 * 7mm (3,54 * 0,79 * 2,76 inci) |
| Jarak nyetak | 1 - 3mm |
| Beurat | 0,11 kg |
| Volume tinta | 42ml |
| Warna Tinta | Hideung, Biru, Héjo, Beureum, Konéng, Bodas |
| Jenis Tinta | Tinta Pelarut Garing Gancang |
| Jalur Percetakan | 1 - 6, Bisa disaluyukeun |
| Jangkungna Nyetak | 2~12.7mm, Bisa disaluyukeun |
| Résolusi Percetakan | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Bisa Disaluyukeun |
| Aplikasi | Kai, Karton, Batu, MDF, Baja Enteng, Pipa, Plastik, Aluminium Foil, Kabel, Kain, jsb |
| Lingkungan gawé | Suhu: 0 - 45 derajat; Kalembaban: 40% - 60% |














