Mesin Segel Mini Kantong Panas Industri Kalayan Coding Inkjet
Mesin segel mini mangrupikeun solusi anu serbaguna sareng efisien anu dirancang pikeun minuhan sadaya kabutuhan kemasan anjeun. Mesin canggih ieu sanggup ngégél rupa-rupa bahan, kalebet kantong plastik, kantong kertas, sareng kantong aluminium foil. Blok pemanasan sareng pendinginan suhu anu konstan mastikeun yén kemasan dipanaskeun sacara rata, ngahasilkeun segel anu seragam sareng aman. Kalayan operasi kecepatan tinggi dugi ka 24 méter per menit, mesin ieu sacara signifikan ningkatkeun produktivitas anjeun. Éta nampilkeun opat pola roda tekanan anu béda, ngamungkinkeun anjeun milih anu paling cocog dumasar kana bahan, ketebalan, sareng épék embossing anu dipikahoyong tina kantong. Kalenturan ieu ngajantenkeun cocog sareng seuseueurna kantong anu sayogi di pasar, mastikeun segel anu sampurna unggal waktos.
Salian ti kamampuan ngégélna, mesin segel leutik ieu ogé ngagabungkeun kamampuan coding inkjet. Mesin ieu dilengkepan antarmuka layar rampa 4,3 inci, janten ramah pisan pikeun pangguna. Sistem ieu ngadukung 28 basa anu béda, pikeun ngalayanan basis pangguna global. Anjeun tiasa sacara gampil ngédit eusi percetakan, kalebet tanggal produksi, nomer bets, barcode, logo, sareng seueur deui. Naha anjeun usaha leutik atanapi operasi skala ageung, mesin ieu nawiskeun katepatan sareng efisiensi anu anjeun peryogikeun pikeun ngalirkeun prosés pengemasan anjeun.
01
Fitur
Teu aya énkripsi
Teu aya énkripsi, tiasa mésér kartrid tinta di mana waé.
Suhu konstan
Segel suhu konstan.
28 Basa
28 Basa kanggo ngaganti anjeun.
Gancang garing
Kodeu inkjet TIJ anu gancang garing.
ngasupkeun font sorangan.
Printer upgrade anyar ieu ngadukung input font sorangan.
Tinta Gancang Garing
Tinta anu Gancang Garing, tiasa dicap dina ampir sadaya permukaan. Tinta ieu tahan cai.
| Ngaran Produk | Mesin Segel Mini |
| Fitur | Awét, Stabil, Efisiensi Tinggi |
| Tipe anu didorong | Listrik |
| Voltaseu | 24V |
| Kagancangan Maksimum | 24 méter/menit |
| Ukuran Tampilan | Layar Toél 4,3 Inci |
| Beurat | 22 kg |
| Diménsi (p * l * t) | 840 * 380 * 365mm |
| Ukuran Konveyor | 1580 * 135 mm |
| Bahan Bungkusan | Plastik, Kertas, Aluminium foil, jsb |
| Lebar Segel | 8 - 12mm |
| Ukuran Bungkusan | 220*180mm*8c |
| Bantalan Beban | 3 kg |
| Ukuran Pakét | 90X43X41 cm |


























